Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 75 м²,
м. 20 января
1/13
Все фото
+5 фото
263 000 AZN
3 510 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
75 м²
Площадь
7 / 20
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 75 м²,
м. 20 января
Bəyənən hər kəsə nəsib olsun! ✨ Super təklif Yasamal rayonu, H. Zərdabi küçəsi Tusi kl-nın yaxınlığı 2otaq Sahesi -75 kv Mertebesi- 20/7 Qaz Isdilik sistemi Kombi Sened -Kupça TEMIRDEN SONRA YASAYIS OLMAYIB 263.000 AZN
Баку, Həsən Bəy Zərdabi küçəsi
Баку, Həsən Bəy Zərdabi küçəsi
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. 20 января
пос. Ясамал
Мелисса Парк
Mehemmed
Посредник (агент)
Emil Real Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасан-бек Зардаби 202А
Посмотреть все 129 предложения
№ 6132123
•
Просмотры: 118
•
Обновлено: Сегодня, 14:22
263 000 AZN
3 510 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
75 м²
Площадь
7 / 20
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасан-бек Зардаби 202А
Посмотреть все 129 предложения